0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » DİNİ KONULAR » help my nolur

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Konu icon    help my nolur
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
ya arkadaslar ben almanyada yasiyorum .

kapanmak isdiyordum bir gün basörtüyle okula gitdim
ama ögretmen cikartmami ve yasak oldugunu söyledi ben de ilk önce inat etdim cikartmam dedim ama sonra morelim bozuldu cikartdim ve aglamaya basladim sonra beni bi odaya aldi konusduk felan ...

yani takamadim ama annem okulda ac okuldan sonra kapat cok isdiyorsan diyor

ama ben baska bi okulda yasak diyil o okula gitmek isdiyorum ama annem izin vermiyor

nolur yardim edin annem in dedigi gibi yapim mi
Gönderen: 20.10.2009 - 19:28
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
ya niye kimse birsey yazmiyor
unglücklich
Gönderen: 27.10.2009 - 17:33
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
cnm bnde uzn zmndr girmyrdm siteye zaten üç gün önce yazmıssn..belki bn sana yardmcı olabilirm.bnde kapalıyım ve türkiyede yaşıyrm.biliyosn ki türkiyede de resmi dairelerde başörtüsü yasağı vr.ben okula servisle gidiyorum.okula gidene kadr başımı örtüyorum.okula gidince açıyorum.eşarbımı çantama koyuyorum.okuldan çıkınca da başımı örtüp servise biniyorum.snn için de sorun olmassa böyle yapsana.bizim ailemizde 6.sınıfa geçen kızlar başlarını örtüyrlar.sn de annenin dediği gibi yapabilirsn.okula gidene kadar ört, gidince aç..hem de hepimiz biliyorz ki annelern dediği şeyler hiçbir zamn yanlış olmuyor.ama imkanın varsa da açma.bnm imkanım yok diye açıyorum..

inş. yardımcı olabilmişimdr..

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son azra tarafından, 14.11.2009 - 16:52 tarihinde.
Gönderen: 30.10.2009 - 11:26
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
ck tsk cnm valla, denicem ins olur yani ins yapabilirim
Gönderen: 09.11.2009 - 16:22
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
kendine güvenrsen yaparsn cnm..zwinkern
Gönderen: 13.11.2009 - 15:25
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 147 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
emiremre (41), iremmelike (25), -<((SeDaNuR))>- (29)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60290 saniyede açıldı