0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Bilmece/Bulmaca » hangi yoldan gidersiniz?

önceki konu   diğer konu
4 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
hangi yoldan gidersiniz?
5 Mesaj
sonic üyenin alternatif Ego
arkadaşlar diyelimki bir yerde kaldınız.elinizde bir baston var.önünüzde üç yol var.yolun biri vahşi hayvanlarla dolu;diğeri zifiri karanlık;diğeri ise ateş dolu.siz olsanız hangi yoldan ve nasıl geçersiniz?
Gönderen: 01.01.2008 - 15:01
Bu Mesaji Bildir   sonic üyenin diger mesajlarini ara sonic üyenin Profiline bak sonic üyeye özel mesaj gönder sonic üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
ben hayvanlarla dolu olan yoldan giderim emm gidadlice usul yada hizli kosarakgiderdim bostanlada hayvanlarsaldirinca vururum yada...
Gönderen: 03.01.2008 - 20:06
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
ben zifiri karanlık olan yoldan gecerimm diğerlerinde ölüm ihtimalim var.hem zifiri karanlıkta bostonla yavasyavas yolu destekleyerek giderim
Gönderen: 04.01.2008 - 13:58
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
bende zifiri yoladan giderdim orada körlerin bulduğu gibi yolumu bulurdum diğerlerinde ölüm ihtiimali var
Gönderen: 04.01.2008 - 19:29
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 570 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.59612 saniyede açıldı