0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Bilmece/Bulmaca » arkadaşlar lütfen buna bir cevap verinnnnnnnnn

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Konu icon    arkadaşlar lütfen buna bir cevap verinnnnnnnnn
70 Mesaj -
betül üyenin alternatif Ego
arkadaşlar gezen mi daha çok bilir yoksa okuyan mı? bu bizim münazara konumuz da ne digeceginizi merak ettim!!!!!!! lachend lachend
Gönderen: 28.12.2007 - 18:51
Bu Mesaji Bildir   betül üyenin diger mesajlarini ara betül üyenin Profiline bak betül üyeye özel mesaj gönder betül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
dusunmem lazim glücklichglücklichglücklichlachend lachend lachend lachend
Gönderen: 29.12.2007 - 17:21
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
e tabikide okuyan gezen nasil bilincliolurki
Gönderen: 03.01.2008 - 20:13
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
bence okuyan çünkü gezen herseyi bilip gitmiyor fakat okuyan hem resim görüp hemde anlıyor
Gönderen: 04.01.2008 - 13:45
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
tabiykide gezen...okursun okursun aklında kalır fakat orayı bir rehber eşliğinde gezerek o yerler zihninde dahada yer ve iz bırakıyr
Gönderen: 04.01.2008 - 19:33
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
RE:
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı -çiçek-

tabiykide gezen...okursun okursun akl&yacute;nda kal&yacute;r fakat oray&yacute; bir rehber e&thorn;li&eth;inde gezerek o yerler zihninde dahada yer ve iz b&yacute;rak&yacute;yr

Bence ne iyi cvpi sen verdin haa :D:D
Gönderen: 05.01.2008 - 00:12
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
405 Mesaj -
çok teşekkürler
Gönderen: 05.01.2008 - 12:56
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
405 Mesaj -
miyaseciğim bende senin gibi bir site açmak istiyorum bana lütfen yardım edermisin ben özel mesajla sana e posta adresimni gönderirim olurmuheulend
Gönderen: 05.01.2008 - 12:59
cennet gülü su an offline cennet gülü  
1247 Mesaj -
cennet gülü üyenin alternatif Ego
Bazı günler çok okuyan bazı günler çok gezen biliyor kararsızım....?
Gönderen: 11.01.2008 - 12:45
Bu Mesaji Bildir   cennet gülü üyenin diger mesajlarini ara cennet gülü üyenin Profiline bak cennet gülü üyeye özel mesaj gönder cennet gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mayýs su an offline mayýs  
yok
361 Mesaj -
mayýs üyenin alternatif Ego
gezen çünkü gittiği yeri bilerek ve tanıyarak görüyor.kafasında yer edniyor
Gönderen: 11.01.2008 - 16:36
Bu Mesaji Bildir   mayýs üyenin diger mesajlarini ara mayýs üyenin Profiline bak mayýs üyeye özel mesaj gönder mayýs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
betül su an offline betül  
70 Mesaj -
arkadaşlar yazfıklarınız için çok teşekkür ederim bizim konumuz çok okuyan çok bilir di ve zaten de yendik biz 6. sınıflar ve 7.sınıflarla yaptık yani biz yani 6. sınıflar yen diklachend lachend lachend
Gönderen: 31.01.2008 - 12:05
Bu Mesaji Bildir   betül üyenin diger mesajlarini ara betül üyenin Profiline bak betül üyeye özel mesaj gönder betül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevgi kuşu su an offline sevgi kuşu  
:))
117 Mesaj -
sevgi kuşu üyenin alternatif Ego
Bana kalırsa gezerken orayla ilgili bir kitapta alırız hem görüp hem okuruz.Ben bazen öyle yaparım
Gönderen: 17.02.2008 - 10:43
Bu Mesaji Bildir   sevgi kuşu üyenin diger mesajlarini ara sevgi kuşu üyenin Profiline bak sevgi kuşu üyeye özel mesaj gönder sevgi kuşu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
405 Mesaj -
bence gezen kazanmalıydı
Gönderen: 18.02.2008 - 21:50
1075 Mesaj -
hyr yinede cok dogruymuss okyan daha iyi bilirrr her zamna budur
bu arada cnm tebrik ederim
Gönderen: 08.04.2008 - 13:08
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
betül su an offline betül  
70 Mesaj -
çok tşkr ederim nede olsa bu bi münazaraydı bizde gezen i istiyorduk ama bize okuyan çıktı bizde hakkımıza razı olduk ha bu arada zevkler ve renkler tartışılmaz çiöek cim sen öle düşünürsün başkası bölezwinkern
Gönderen: 19.04.2008 - 15:17
405 Mesaj -
başkasının bir görüşüne bir şey dediğim yok hatta yazdığımdada BENCE gezen kazanmalıydı dedim evet zevkler ve renkler tartışılmaz buna kimsenin diyeceği bir şey yok ben sizin onu seçmeniz için uğraşmıyorum zaten uğraşmamda sizin düşünceniz zwinkern
Gönderen: 21.04.2008 - 22:10
1075 Mesaj -
ÇİÇEK aslında haklısın sana hakveriyorum fakat o an okuyan demek istedim kalbini kırdıysam çok üzgünüm unglücklichunglücklichunglücklich
Gönderen: 03.06.2008 - 12:22
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 568 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57943 saniyede açıldı