0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Bilmece/Bulmaca » BIR KAC BULMACA

önceki konu   diğer konu
2 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Peygamberin Gülleri su an offline Peygamberin Gülleri  
Konu icon    BIR KAC BULMACA
153 Mesaj -
Peygamberin Gülleri üyenin alternatif Ego
Tarih dersinde öğretmen birini tahtaya kaldırmış ve sormuş:
-Oğlum Kadeş Savaşını kim yaptı?
Çocuk hemen yanıtlamış:
-Hocam vallahi billahi ben yapmadım.
Hoca sinirinden çıldıracak. O sinirle dışarıya çıkmış, koridorda Matematik öğretmenini görmüş ve durumu Matematik öğretmenine anlatmış:
-Hoca hanım bu öğrenciler beni çıldırtacak; Kadeş Savaşını kim yaptı diye soruyorum, vallahi billahi ben yapmadım diye yanıt veriyorlar, çıldıracağım...
-Hocam üzülmeyin çocuktur bunlar hem yaparlar hem de yapmadım derler... Tarihçinin sinirleri iyice tepesine çıkmış ve soluğu Müdür Beyin odasında almış.
-Müdür Bey bu nasıl bir okul, ne öğrencisinde hayır var, ne de öğretmeninde; öğrenciye Kadeş Savaşını kim yaptı diye soruyorum, ben yapmadım diyor, öğretmene durumu anlatıyorum, bunlar çocuktur hem yaparlar hem de yapmadım derler diyor, kafayı yiyeceğim.
Müdür Bey: Siz hiç kendinizi üzmeyin Hocam, bunda merak edilecek birşey yok, şimdi Bakanlığa bir yazı yazar ve Kadeş Savaşını kimin yaptığını sorarız... Tarih Öğretmeni aldığı yanıt ile oracığa yığılıp kalmış ve Müdürden bir hafta izin almış...
Bir hafta sonra Bakanlıktan bir yazı:
Bu yıl ödenek olmadığı için Kadeş Savaşı yapılamayacaktır. Bilginize...
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
babası ayhana sordu oğlum senin 6 tane cevizin olsa ve ben 3 tanesini geri istiyorum geriye kaç cevizin kalır?
--altııııı
--ama olur mu ben senden 3 tanesini istiyorum
---ama sen istiyorsunda ben vermiyorumki.......
---------------------------------------------------------------------------------------------------------

adamın biri lokantaya gitmiş bi çorba istemiş fakat çorba gecikmiş adam bakmış yanındaki başka bir adam gazete okuyor ve önünde birde çorba var
adam kendi kendine demişki ben bu çorbayı içeyim benim çorbam gelince bu adama veririm neyse adam çorbayı alığ içmeye başlamış tabağın dibinde bir tane sinek görmüş ve yediklerini tekrar tabağa kusmuş adam farketmeden tabağı onun önüne sürmeye kalkmış fakat adam onu görmüş ve demişki
-sende o sineği fark ettinmi…
Bir kız ve bir delikanlı,bir motorsikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor;

KIZ : Lütfen yavaşla,ben korkuyorum
DELİKANLI : Hayır,bak ne kadar eğlenceli
KIZ: Lütfen,lütfen,çok korkuyorum
DELİKANLI: Peki,beni sevdiğini söyle
KIZ: Seni çok seviyorum,lütfen yavaşla
DELİKANLI: Şimdi de bana sıkıca sarıl Kız delikanlıya sıkıca sarılır
DELİKANLI : Kaskımı alıp,kendine takar mısın? Başımı çok sıktı.
Ertesi gün gazetelerde şöyle bir haber çıktı: Motorsiklet kazası;
Motorsiklet,fren arızası nedeniyle,bir binaya çarptı.Üzerindeki 2 kişiden sadece biri kurtuldu.Gerçek ise şöyleydi;Yolun yarısında,delikanlı frenlerin bozulduğunu anlamış ve Kızın kurtulması için kaskı Kıza vermişti.
lachend lachend lachend
Gönderen: 27.11.2007 - 16:48
Bu Mesaji Bildir   Peygamberin Gülleri üyenin diger mesajlarini ara Peygamberin Gülleri üyenin Profiline bak Peygamberin Gülleri üyeye özel mesaj gönder Peygamberin Gülleri üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
emeğine sağlık.bunlar çok komik..tşk........
Gönderen: 30.11.2007 - 20:36
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 403 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.56055 saniyede açıldı