0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Bilmece/Bulmaca » merhaba

önceki konu   diğer konu
34 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
merhaba
Misafir
selam nasılsınız iyisinizdir
ben kısacana kendimi tanıtayım
ben murat sizinlen tanışmak ıstwerim nedersin
Gönderen: 06.01.2005 - 19:38
Bu Mesaji Bildir   Yukari
_SüMeYYe_ su an offline _SüMeYYe_  
RE: merhaba
540 Mesaj -
_SüMeYYe_ üyenin alternatif Ego
selamunaleyküm arkdas!
ben avusturya viyanadan sümeyye memnun oldum,tskler iyim ya sen nasilsin?

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son sümeyye tarafından, 11.01.2005 - 13:30 tarihinde.
Gönderen: 07.01.2005 - 17:52
Bu Mesaji Bildir   _SüMeYYe_ üyenin diger mesajlarini ara _SüMeYYe_ üyenin Profiline bak _SüMeYYe_ üyeye özel mesaj gönder _SüMeYYe_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Hasan58 su an offline Hasan58  
A.s
349 Mesaj -
Bizle iyi gider kardesim..
ya sizlerle?
ins. iyilik versin..zwinkern

glücklich
Gönderen: 01.02.2005 - 15:06
Bu Mesaji Bildir   Hasan58 üyenin diger mesajlarini ara Hasan58 üyenin Profiline bak Hasan58 üyeye özel mesaj gönder Hasan58 üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
540 Mesaj -
sagol canim sanada allaha iyilik versin..
Gönderen: 25.02.2005 - 21:40
Bu Mesaji Bildir   _SüMeYYe_ üyenin diger mesajlarini ara _SüMeYYe_ üyenin Profiline bak _SüMeYYe_ üyeye özel mesaj gönder _SüMeYYe_ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Misafir son-durak  
Misafir
s.a murat kardes, iyiz elh, ya sen nasilsin AMAN aman kendinize cok cok cok iyi bakin zwinkern
Gönderen: 06.03.2005 - 07:49
540 Mesaj -
hepiniz kendinize iyi bakin.. zwinkern
Gönderen: 07.03.2005 - 09:22
Misafir gulcin Misafir  
Misafir
slm eeee anlatin ne var ne yok selamlar zwinkern
Gönderen: 21.03.2005 - 02:17
barbiemerve su an offline barbiemerve  
RE: merhaba
236 Mesaj -
Alıntı
Orijinali Misafir

selam nasýlsýnýz iyisinizdir
ben kýsacana kendimi tanýtayým
ben murat sizinlen tanýþmak ýstwerim nedersin

ben iyi derim ama kardeslerim ne der bilemiyorum
Gönderen: 26.03.2005 - 15:29
Bu Mesaji Bildir   barbiemerve üyenin diger mesajlarini ara barbiemerve üyenin Profiline bak barbiemerve üyeye özel mesaj gönder barbiemerve üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kayahan su an offline Kayahan  
63 Mesaj -
Kayahan üyenin alternatif Ego
merhaba arkadaş hoş geldim yeni gördüm kusura bakma bu arada benim adım kayahan glücklich
Gönderen: 30.09.2006 - 19:59
Bu Mesaji Bildir   Kayahan üyenin diger mesajlarini ara Kayahan üyenin Profiline bak Kayahan üyeye özel mesaj gönder Kayahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Kayahan su an offline Kayahan  
63 Mesaj -
Kayahan üyenin alternatif Ego
s
Gönderen: 30.09.2006 - 19:59
Bu Mesaji Bildir   Kayahan üyenin diger mesajlarini ara Kayahan üyenin Profiline bak Kayahan üyeye özel mesaj gönder Kayahan üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cansu su an offline cansu  
298 Mesaj -
cansu üyenin alternatif Ego
yaa misafirler nasıl buraya yazı yazabiliyor.ben üyeliğimi bir kere silmiştim vede buraya yazı yazamamıştım ama sizler nasıl yazıyorsunuz yaa??gelangweilt gelangweilt gelangweilt gelangweilt überrascht gelangweilt gelangweilt gelangweilt überrascht überrascht verwirrt verwirrt verwirrt überrascht überrascht gelangweilt gelangweilt überrascht ??
Gönderen: 08.10.2006 - 19:38
Bu Mesaji Bildir   cansu üyenin diger mesajlarini ara cansu üyenin Profiline bak cansu üyeye özel mesaj gönder cansu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
MeLeK YuzLum su an offline MeLeK YuzLum  
Konu icon   
290 Mesaj -
MeLeK YuzLum üyenin alternatif Ego
Ben tam biliyorum ama galiba bu eskidendi :D misafirin yazdigi tarihe bakinsaniza daha gecen sene yazmmis!!!
Gönderen: 09.10.2006 - 14:05
Bu Mesaji Bildir   MeLeK YuzLum üyenin diger mesajlarini ara MeLeK YuzLum üyenin Profiline bak MeLeK YuzLum üyeye özel mesaj gönder MeLeK YuzLum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
ismailion su an offline ismailion  
62 Mesaj -
ismailion üyenin alternatif Ego
merhaba kardeş ben ise ismail :D :D tanıştıma memlun oldum :D
Gönderen: 11.10.2006 - 18:32
Bu Mesaji Bildir   ismailion üyenin diger mesajlarini ara ismailion üyenin Profiline bak ismailion üyeye özel mesaj gönder ismailion üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xXYaSoCXx su an offline xXYaSoCXx  
RE:
2947 Mesaj -
xXYaSoCXx üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali Cicikiz

Ben tam biliyorum ama galiba bu eskidendi :D misafirin yazdigi tarihe bakinsaniza daha gecen sene yazmmis!!!

lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend dogruuu lachend lachend lachend
Gönderen: 12.10.2006 - 00:33
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
+^^DoLuNaY^^+ su an offline +^^DoLuNaY^^+  
1412 Mesaj -
+^^DoLuNaY^^+ üyenin alternatif Ego
herhalde öyle çünkü bende çıkış yaptğımda girdiğimde misasfir olarak yazı yazmak istiyorum ama olmuyo
Gönderen: 22.10.2006 - 11:23
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LaLL su an offline LaLL  
535 Mesaj -
LaLL üyenin alternatif Ego
Bunun bilmece-bulmacayla ne alakası var serbest kürsüye açabilirddiiärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich ärgerlich
Gönderen: 16.01.2007 - 14:30
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
konusdunuzdan birsey anladisam arab olayim lachend
Gönderen: 16.01.2007 - 15:02
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xXxERENxXx su an offline xXxERENxXx  
91 Mesaj -
xXxERENxXx üyenin alternatif Ego
bende hahahahahahahahahahahahahalachend lachend lachend lachendlachendlachendlachendlachend
Gönderen: 16.01.2007 - 15:07
Bu Mesaji Bildir   xXxERENxXx üyenin diger mesajlarini ara xXxERENxXx üyenin Profiline bak xXxERENxXx üyeye özel mesaj gönder xXxERENxXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
üye olursan daha çok konuşabiliriz.lachend lachend lachend
Gönderen: 16.01.2007 - 15:32
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
1743 Mesaj -
üye olmadan nasil konusuyorüberrascht glücklich
Gönderen: 16.01.2007 - 20:58
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
demekki misafirlere özel :D :D :D
Gönderen: 17.01.2007 - 07:45
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LaLL su an offline LaLL  
RE:
535 Mesaj -
LaLL üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali alara12

demekki misafirlere özel :D :D :D

Hayır üye olmadan bir tek serbest kürsüye yazamıyor ravdanın diğer bölümlerine yazabilirzwinkern Misafirler SERBEST KÜRSÜYÜ göremiyor sadece bu nedenle diğer yerlere katılma hakkı var.Sizleri umarım yeterince aydınlatabilmişimdir.Selam ve dua ile...
Gönderen: 18.01.2007 - 11:46
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
--_--Akrep--_-- su an offline --_--Akrep--_--  
1938 Mesaj -
--_--Akrep--_-- üyenin alternatif Ego
ewet
Gönderen: 19.01.2007 - 07:53
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
EFEBURAK su an offline EFEBURAK  
60 Mesaj -
EFEBURAK üyenin alternatif Ego
NASIL ÖYLE ÜYE OLUNUYOR
Gönderen: 19.01.2007 - 11:27
Bu Mesaji Bildir   EFEBURAK üyenin diger mesajlarini ara EFEBURAK üyenin Profiline bak EFEBURAK üyeye özel mesaj gönder EFEBURAK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
1743 Mesaj -
ben bi deniyeyim

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ***<^>R@B!@<^>*** tarafından, 19.01.2007 - 13:27 tarihinde.
Gönderen: 19.01.2007 - 13:27
Moderator
1743 Mesaj -
ben biliyorum nasil: cikis yapdiginda yukarda üye ol yaziyor galiba ordan überrascht glücklich
Gönderen: 19.01.2007 - 13:38
cennet gülü su an offline cennet gülü  
1247 Mesaj -
cennet gülü üyenin alternatif Ego
Evet Rabiazwinkern zwinkern zwinkern
Gönderen: 19.01.2007 - 13:49
Bu Mesaji Bildir   cennet gülü üyenin diger mesajlarini ara cennet gülü üyenin Profiline bak cennet gülü üyeye özel mesaj gönder cennet gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
üye ol sen yinede
Gönderen: 19.01.2007 - 18:43
X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý su an offline X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý  
68 Mesaj -
X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý üyenin alternatif Ego
merhaba
Gönderen: 19.01.2007 - 21:36
Bu Mesaji Bildir   X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý üyenin diger mesajlarini ara X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý üyenin Profiline bak X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý üyeye özel mesaj gönder X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý su an offline X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý  
68 Mesaj -
X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý üyenin alternatif Ego
nasılsınız?
Gönderen: 19.01.2007 - 21:50
Bu Mesaji Bildir   X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý üyenin diger mesajlarini ara X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý üyenin Profiline bak X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý üyeye özel mesaj gönder X MEN 2 [BEN xXxERENxXx yeni ad koydum nasý üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
buraso sohbvet yeri değil
Gönderen: 19.01.2007 - 22:03
--_--Akrep--_-- su an offline --_--Akrep--_--  
1938 Mesaj -
--_--Akrep--_-- üyenin alternatif Ego
ewet
Gönderen: 20.01.2007 - 07:25
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
4929 Mesaj -
eren konuyu dağıtma
Gönderen: 20.01.2007 - 08:51
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
evt eren konuyu dağıtma eğer:merhaba,nasılsınız diyeceksen sohbet1 sohbet2 ye yazzz
Gönderen: 15.07.2007 - 18:35
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 360 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.63626 saniyede açıldı