0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » RAVDA ÇOCUK » Güverc!n

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Güverc!n
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
İyi ki doğdun guvercinn dopum gunun kutlu olsun iyi yıllaraalachend lachend
Gönderen: 25.09.2007 - 09:16
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Güverc!n su an offline Güverc!n  
Moderator
1910 Mesaj -
Güverc!n üyenin alternatif Ego
Ayyy jnm benimm çoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooook saoL aLLah razı oLsun..glücklich

hepimize hayırLı ömürLer versin..glücklich

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Güverc!n tarafından, 26.09.2007 - 18:13 tarihinde.
Gönderen: 26.09.2007 - 18:13
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
1236 Mesaj -
cnm aaa niye tşk ediyoprsun aa bsk ayıp ediyoprsun hiç
olurmu yaa nıç nıç nıç elimemibulaştı iyiki doğdunnnnlachend lachend lachend
Gönderen: 27.09.2007 - 10:08
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xXYaSoCXx su an offline xXYaSoCXx  
...
2947 Mesaj -
xXYaSoCXx üyenin alternatif Ego
cnm özür dilerim yeni gördümmm
nice mutlu yillara glücklich
bir resim yaptimda ins. begenirsin :D :

Gönderen: 27.09.2007 - 13:51
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Oooo güverc!n hanım kaçıncı yaşınız??

Doğum günün kutlu olsun!!

Daha nice nice yıllara inş..

BİRLİKTE...
zwinkern
Gönderen: 27.09.2007 - 20:25
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
doğum günün kutLu oLsn JnM
Gönderen: 27.09.2007 - 22:33
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
Aaaaa dogum gunun kutlu olsun
evet yha kac yasina girdinnn glücklich

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ==>MiYaSe<== tarafından, 28.09.2007 - 09:21 tarihinde.
Gönderen: 28.09.2007 - 09:21
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
1910 Mesaj -
Bayanların yaşı soruLmas..:D

Şaka şaka 13 oLucak inş.glücklich
Gönderen: 28.09.2007 - 17:07
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Görüdm gördüm profilininden gördüm!!lachend lachend lachend
Gönderen: 28.09.2007 - 17:38
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı Güverc!n

Bayanlar&yacute;n ya&thorn;&yacute; soruLmas..:D

&THORN;aka &thorn;aka 13 oLucak in&thorn;.glücklich

aaaa aaaaaaaaaa canim ben kendim de bayanim ama olmadi simdiii lachend lachend lachend
Gönderen: 28.09.2007 - 21:05
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
1236 Mesaj -
lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend
Gönderen: 29.09.2007 - 15:43
cennet gülü su an offline cennet gülü  
RE: Güverc!n
1247 Mesaj -
cennet gülü üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı Pembe_Gül

&Yacute;yi ki do&eth;dun guvercinn dopum gunun kutlu olsun iyi y&yacute;llaraalachend lachend

iyi ki doğdun cnm.

Hep mutlu ve huzurlu günler yaşa inş. uzun öürler versin inş.
Gönderen: 29.09.2007 - 16:56
Bu Mesaji Bildir   cennet gülü üyenin diger mesajlarini ara cennet gülü üyenin Profiline bak cennet gülü üyeye özel mesaj gönder cennet gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Moderator
1910 Mesaj -
Ayyyyyyyyy kimLeri görüyorum....................................... CENNET GÜLÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ............!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

HoşgeLdin çok tşk ederim jnmın içiglücklich

Seni görmek ne kadar güzeL inş. Hep girersin.. eskisi gibi..glücklich
Gönderen: 30.09.2007 - 10:11
3648 Mesaj -
evet yha :D
uzun zamandan belli girmiyordun
Gönderen: 30.09.2007 - 12:24
cennet gülü su an offline cennet gülü  
1247 Mesaj -
cennet gülü üyenin alternatif Ego
Aah ah, canlarım benim, aradan 6 sene geçmiş, aklıma aniden sizler geldiniz. Tekrar bir girip bakayım dedim.O zamanlar keşke hiç birbirimizi bırakmasaydık.Ne kadar güzel dostluklar kurmuştuk burada.Hepimiz ne kadar da büyümüşüz.Şimdi hepimiz kocaman olmuşuz.Şöyle bir yaşlara baktım da hemen hemen herkes 15-20 yaşlarına gelmiş.O zamanlar 10-12 yaşlarındaydık.Bu forumda her şey çok güzeldi.Bu mesajımı görmeyeceğinizi biliyorum, belki saçmaladığımı da..Ama yinede olur da birgün sizinde aklınıza gelir, girersiniz diye yazayım dedim.Gözlerimde yaşlarla yazıyorum.Ne kadar hoş bir ortammış.Son mesajlarınızı şimdi gördüm çok sevindim.Beni buralarda görmenizden ne kadar da hoşnutmuşsunuz.O zaman görsem o zamanda çok sevinirdim eminim.Bu konuyla mesajımın hiçbir alakası olmadığının da farkındayım.Eminim o zamanlar bunu başkası yapsa çok sinirlenirdim. glücklich Ne kavgalar çıkardı konuyu dağıtmayalım diye.glücklich Bu foruma bakmaya çalışacağım yine.Eski günleri yad edeceğim.İrtibat kurabilirsek sizlerle tekrar görüşmek isterim...'a emanet olun.
Gönderen: 06.08.2013 - 19:22
Bu Mesaji Bildir   cennet gülü üyenin diger mesajlarini ara cennet gülü üyenin Profiline bak cennet gülü üyeye özel mesaj gönder cennet gülü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı cennet gülü

Aah ah, canlarım benim, aradan 6 sene geçmiş, aklıma aniden sizler geldiniz. Tekrar bir girip bakayım dedim.O zamanlar keşke hiç birbirimizi bırakmasaydık.Ne kadar güzel dostluklar kurmuştuk burada.Hepimiz ne kadar da büyümüşüz.Şimdi hepimiz kocaman olmuşuz.Şöyle bir yaşlara baktım da hemen hemen herkes 15-20 yaşlarına gelmiş.O zamanlar 10-12 yaşlarındaydık.Bu forumda her şey çok güzeldi.Bu mesajımı görmeyeceğinizi biliyorum, belki saçmaladığımı da..Ama yinede olur da birgün sizinde aklınıza gelir, girersiniz diye yazayım dedim.Gözlerimde yaşlarla yazıyorum.Ne kadar hoş bir ortammış.Son mesajlarınızı şimdi gördüm çok sevindim.Beni buralarda görmenizden ne kadar da hoşnutmuşsunuz.O zaman görsem o zamanda çok sevinirdim eminim.Bu konuyla mesajımın hiçbir alakası olmadığının da farkındayım.Eminim o zamanlar bunu başkası yapsa çok sinirlenirdim. glücklich Ne kavgalar çıkardı konuyu dağıtmayalım diye.glücklich Bu foruma bakmaya çalışacağım yine.Eski günleri yad edeceğim.İrtibat kurabilirsek sizlerle tekrar görüşmek isterim...'a emanet olun.

...
Bu mesaji gordugume nekadar sevindigimi anlatamam...

Benim de birden bire aklima ravda cocuk geldi. Seneler once burde saatlerimi gecirdigimi hatirliyorum. Kucuk bir arkadas grubu kurmustuk, cok guzel zamanlardi. Suan eski mesajlarima baktigimda gercekten utaniyorum. Ne kadar salakca konusuyormussum. Okadar salakca konusmama ragmen hic kimse aldirmamis ve beni oldugum gibi kabul etmis. Bu mesaji kimsenin gormiyeceginden eminimin, ama yinede, cok tesekkur ederim.

Umarim herkez mutludur. Sen nasilsin, cennet gulu? Umarim bu mesajimi gorursun.

Evet, aradan 6 yil gecmis. Hepimiz buyuduk. Fakat Ravda cocuga baktigimda sanki cocukluguma geri donuyormusum gibi oluyor. O yuzden bu kucuk forumu ve uyelerini hic unutmuyacagim...
Gönderen: 18.01.2014 - 01:23
 Deniz Yildizi su an offline Deniz Yildizi  
1107 Mesaj -
 Deniz Yildizi üyenin alternatif Ego
Merhaba, ravdayı hatırlayıp mesaj yazmaya karar veren bir üçüncü kişi olarak ben de buradayım. glücklich Umarım iyisinizdir hepiniz. Cennet gülüne mesaj yazmıştım buradaki mesajını gördükten sonra beni hatırlayıp hatırlamadığını sormak için ama sanırım hala görmedi mesajımı. Miyase, cennet gülünden sonra senin de mesajını görmek beni mutlu etti. glücklich Seninle o zaman fazla olmasa da biraz sohbetimiz olmuştu diye hatırlıyordum, mesajlara baktım, evet olmuş. Senin gönderdiğin bir şiir hakkında konuşmuşuz. Umarım sen de beni hatırlıyorsundur. Hatırlamıyorsan da sağlık olsun.
Son mesajlarımı 13 yaşında yazmışım, aradan 7 yıl geçmiş. Nedenini hâlâ bilmediğim bir şekilde, ravda düşüyor aklıma bazen, eskilerden yeni bir mesaj olup olmadığını merak ediyorum. Ve 4-5 ayda bir de olsa gelip bakıyorum buraya. Hayatımın en saf ve masum yıllarında burada geçirdiğim onca zamanı unutmayacağım hiç sanırım. İnş yeni mesajlar gelmeye devam eder ve birbirimizle konuşma şansı yakalarız. Hepiniz 'a emanet olun.

Gönderen: 28.08.2014 - 01:43
Bu Mesaji Bildir    Deniz Yildizi üyenin diger mesajlarini ara  Deniz Yildizi üyenin Profiline bak  Deniz Yildizi üyeye özel mesaj gönder  Deniz Yildizi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 152 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
emiremre (41), iremmelike (25), -<((SeDaNuR))>- (29)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.60283 saniyede açıldı