0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Bilmece/Bulmaca » fıkralar!!....

önceki konu   diğer konu
5 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Konu icon    fıkralar!!....
541 Mesaj -
<<MA>> üyenin alternatif Ego
ŞEKER

Günün birinde köylü ile şehirli bir adam seyahat ederler. Tanışma ve sohbetten sonra
Otobüsün köylü şehirliye lokum ikram eder, ama şehirli kabul etmez. Köylü ısrar edince, şehirli &#8220;şekerim vardır&#8221; der. Bunun üzerine köylü &#8220;tamam, lokum bitsin, sonra senin şekeri yeriz&#8221; der.

KEKEME

Yaşlı bir kadın dışarıda bulunan oğlundan gelen mektubu okutmak için birine götürmüş. Adam pek okur yazar olmadığı için yazıları sökemez ve kekelermiş. Oğlu kekeme olan kadın hem adamı dinler, hem de

-Ah! bizim oğlanın mektubu olduğu nasıl da belli&#8221; diye sevinirmiş.

ASKERDE DE BÖYLE..

Adamın biri konuşmalarında hep &#8220;ben askerdeyken şöyle oldu, ben askerdeyken böyle oldu&#8221; diye konuşur. Bundan rahatsız olan arkadaşları ve çevresindekiler &#8220;biz de askerlik yaptık ama bu kadarına pes&#8221; derler. Bir gün adam yine &#8220;ben askerdeyken&#8221; diye konuşmaya başlayınca yanındakiler dayanamamaz, adamın ağzını bantlarlar. Adam birden düşer bayılır. Orada bulunanlar telaşla bantı açarlar. Adam kendine gelir ve &#8220;korkmayın korkmayın&#8221; der &#8220;ben askerdeyken de böyle bayılırdım".

Gönderen: 01.08.2007 - 18:05
Bu Mesaji Bildir   <<MA>> üyenin diger mesajlarini ara <<MA>> üyenin Profiline bak <<MA>> üyeye özel mesaj gönder <<MA>> üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
edaaa su an offline edaaa  
177 Mesaj -
edaaa üyenin alternatif Ego
sen beni güldürdün da seni güldürsün
Gönderen: 01.08.2007 - 18:12
Bu Mesaji Bildir   edaaa üyenin diger mesajlarini ara edaaa üyenin Profiline bak edaaa üyeye özel mesaj gönder edaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
fatihduyar su an offline fatihduyar  
242 Mesaj -
fatihduyar üyenin alternatif Ego
EVET ÇOK KOMİK
Gönderen: 04.08.2007 - 19:14
Bu Mesaji Bildir   fatihduyar üyenin diger mesajlarini ara fatihduyar üyenin Profiline bak fatihduyar üyeye özel mesaj gönder fatihduyar üyenin websitesini ziyaret et fatihduyar üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
RE:
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı edaaa

sen beni güldürdün da seni güldürsün

saol cnm
Gönderen: 04.08.2007 - 20:21
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
sağol canım
Gönderen: 14.08.2007 - 14:06
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 413 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.54048 saniyede açıldı