0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » Bilmece/Bulmaca » bunu okumadan geçmeyin!!!!!!!!!!!!!!

önceki konu   diğer konu
16 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
mevsimlerin dosttu su an offline mevsimlerin dosttu  
bunu okumadan geçmeyin!!!!!!!!!!!!!!
92 Mesaj -
mevsimlerin dosttu üyenin alternatif Ego
şimdi biz kendimizi sanççı sanıcaz herkez kendini bir sanatçı sanıcak sonra o sanatçının şarkı sözlerinden cümleler alarak ve kendi cümlelerimizle bir şarkı yapıcaz .. ben kendimi iem yerine koyuyorum.(çektiğim bu acılar cezamı bana .. çektiğim bu acılar cezamı bana..göz yaşının bir damlasını görürsem bil ki yanındayım.aaaaa.göz yaşının bir damlasını görürsem bil ki yanındayım.aaaaaaaaaa.çektiğim bu acılarrrrrrr bana cezamıııııııı...çektiğim bu acılar cezamı bana?....aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa)
Gönderen: 24.06.2007 - 13:13
Bu Mesaji Bildir   mevsimlerin dosttu üyenin diger mesajlarini ara mevsimlerin dosttu üyenin Profiline bak mevsimlerin dosttu üyeye özel mesaj gönder mevsimlerin dosttu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Ben birşey anlamadım ama

Bu konunun Dinimi Öğreniyorum konusunda ne işi var?

Gönderen: 25.06.2007 - 09:16
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
92 Mesaj -
balın ben bu siteye daha yeni uye olduğum için karıştrıyor ama ne olur affedin
Gönderen: 25.06.2007 - 13:39
Bu Mesaji Bildir   mevsimlerin dosttu üyenin diger mesajlarini ara mevsimlerin dosttu üyenin Profiline bak mevsimlerin dosttu üyeye özel mesaj gönder mevsimlerin dosttu üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
cankýz su an offline cankýz  
1075 Mesaj -
cankýz üyenin alternatif Ego
cnm önemli değil ama bir dahaki sefere daha dikkatli ol

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son E-N-N-U-R tarafından, 25.06.2007 - 13:56 tarihinde.
Gönderen: 25.06.2007 - 13:55
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
92 Mesaj -
tamam anlayışlı olduğun için teşekkür ederim...glücklich
Gönderen: 25.06.2007 - 14:04
1075 Mesaj -
nisan yagmuru kardesim modretorler bu konuyu tasıya bilirlermi
Gönderen: 25.06.2007 - 14:09
Bu Mesaji Bildir   cankýz üyenin diger mesajlarini ara cankýz üyenin Profiline bak cankýz üyeye özel mesaj gönder cankýz üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
tamam olabilir yanlis yere koyulmusda
birisi konuyu bana anlatbilicekmi acabaa??
Gönderen: 25.06.2007 - 14:15
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1075 Mesaj -
kendini bir sarkıcı olarak dusunceksin mesela grup hepsi felan onların bir sarkısındaki kelimelerin gectigi bir sarkı olusturcaksın sanıyorum
Gönderen: 25.06.2007 - 14:27
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
RE:
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı ~Nisan Yağmuru~

Ben bir&thorn;ey anlamad&yacute;m ama

Bu konunun Dinimi Ö&eth;reniyorum konusunda ne i&thorn;i var?

bnde anlamadm+
Gönderen: 27.06.2007 - 11:54
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
edaaa su an offline edaaa  
177 Mesaj -
edaaa üyenin alternatif Ego
aynen bende
Gönderen: 27.06.2007 - 13:32
Bu Mesaji Bildir   edaaa üyenin diger mesajlarini ara edaaa üyenin Profiline bak edaaa üyeye özel mesaj gönder edaaa üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
;( heulend heulend heulend
Gönderen: 13.07.2007 - 10:33
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mayýs su an offline mayýs  
Konu icon    ??
361 Mesaj -
mayýs üyenin alternatif Ego
bi şey anlamadım ki şarkı sözlerşni söyliim.
Gönderen: 13.08.2007 - 14:50
Bu Mesaji Bildir   mayýs üyenin diger mesajlarini ara mayýs üyenin Profiline bak mayýs üyeye özel mesaj gönder mayýs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
mayýs su an offline mayýs  
Konu icon   
361 Mesaj -
mayýs üyenin alternatif Ego
ANLAMADIM GİTTİİ
Gönderen: 13.08.2007 - 15:03
Bu Mesaji Bildir   mayýs üyenin diger mesajlarini ara mayýs üyenin Profiline bak mayýs üyeye özel mesaj gönder mayýs üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1236 Mesaj -
boşverin tmmm heulend heulend heulend heulend heulend
Gönderen: 20.12.2007 - 19:37
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
-çiçek- su an offline -çiçek-  
405 Mesaj -
-çiçek- üyenin alternatif Ego
lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend
Gönderen: 20.12.2007 - 21:35
Bu Mesaji Bildir   -çiçek- üyenin diger mesajlarini ara -çiçek- üyenin Profiline bak -çiçek- üyeye özel mesaj gönder -çiçek- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1236 Mesaj -
niye gülüyorsun bunda gülcek bir şey bir var hinterhältig hinterhältig hinterhältig hinterhältig
Gönderen: 22.12.2007 - 20:34
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 364 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.61338 saniyede açıldı