0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » ŞİİRLER » HİÇ YAZDIĞINIZ ŞİİRLE 1.,2.,3.,4.VEYA5. OLDUNUZ MU???

önceki konu   diğer konu
17 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (1): (1)
Gönderen
Konu icon    HİÇ YAZDIĞINIZ ŞİİRLE 1.,2.,3.,4.VEYA5. OLDUNUZ MU???
541 Mesaj -
<<MA>> üyenin alternatif Ego
ARKADAŞLARIM MERAK ETTİM VE SORUYORUM ACABA SİZ YAZDIĞINIZ BİR ŞİİRLE 1. 2. 3. 4. 5. OLDUNUZ MU

HERKES YAZARSA SEVİNİRİM BEN YAZIYORUM;

Ben yazdığım bir şiirle 2. oldum ve merak ettim sizlerede soruyorum

Gönderen: 23.03.2007 - 19:30
Bu Mesaji Bildir   <<MA>> üyenin diger mesajlarini ara <<MA>> üyenin Profiline bak <<MA>> üyeye özel mesaj gönder <<MA>> üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
 Deniz Yildizi su an offline Deniz Yildizi  
Konu icon   
1107 Mesaj -
 Deniz Yildizi üyenin alternatif Ego
Ben şimdiye kadar hiç şiir yarışmasına katılmadım. Ama sen demek güzel yazmışsın ki 2. olmuşsun.glücklich zwinkern

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Deniz Yildizi tarafından, 23.03.2007 - 20:18 tarihinde.
Gönderen: 23.03.2007 - 20:16
Bu Mesaji Bildir    Deniz Yildizi üyenin diger mesajlarini ara  Deniz Yildizi üyenin Profiline bak  Deniz Yildizi üyeye özel mesaj gönder  Deniz Yildizi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selfgirl su an offline selfgirl  
66 Mesaj -
selfgirl üyenin alternatif Ego
Ben olmadım ama seni en içten dileklerimle tebrik ederim.Arkadaşlar burada Peygamber Efendimiz(s.a.v.) 'e en güzel mektubu yazma diye bir yarışma oldu.Ben ona katıldım.
Gönderen: 23.03.2007 - 20:33
Bu Mesaji Bildir   selfgirl üyenin diger mesajlarini ara selfgirl üyenin Profiline bak selfgirl üyeye özel mesaj gönder selfgirl üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
<<MA>> su an offline <<MA>>  
541 Mesaj -
ben bi ara uğrıyamadım bilmiyorum bilsem katılırdım...
Gönderen: 23.03.2007 - 21:02
Bu Mesaji Bildir   <<MA>> üyenin diger mesajlarini ara <<MA>> üyenin Profiline bak <<MA>> üyeye özel mesaj gönder <<MA>> üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
selfgirl su an offline selfgirl  
66 Mesaj -
selfgirl üyenin alternatif Ego
bende bi ara uğrayamamıştım uğrasaydım diğer arkadaşlarada haber veriridim
Gönderen: 23.03.2007 - 21:20
Bu Mesaji Bildir   selfgirl üyenin diger mesajlarini ara selfgirl üyenin Profiline bak selfgirl üyeye özel mesaj gönder selfgirl üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
--_--Akrep--_-- su an offline --_--Akrep--_--  
1938 Mesaj -
--_--Akrep--_-- üyenin alternatif Ego
bende
Gönderen: 23.03.2007 - 21:30
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
 Deniz Yildizi su an offline Deniz Yildizi  
Konu icon   
1107 Mesaj -
 Deniz Yildizi üyenin alternatif Ego
arkadaşlar ravdadaki yarışmaya da katılabilirsiniz.glücklich zwinkern
Gönderen: 24.03.2007 - 22:03
Bu Mesaji Bildir    Deniz Yildizi üyenin diger mesajlarini ara  Deniz Yildizi üyenin Profiline bak  Deniz Yildizi üyeye özel mesaj gönder  Deniz Yildizi üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
RE: HİÇ YAZDIĞINIZ ŞİİRLE 1.,2.,3.,4.VEYA5. OLDUNUZ MU???
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı <<MA>>

ARKADAŞLARIM MERAK ETTİM VE SORUYORUM ACABA SİZ YAZDIĞINIZ BİR ŞİİRLE 1. 2. 3. 4. 5. OLDUNUZ MU

HERKES YAZARSA SEVİNİRİM BEN YAZIYORUM;

Ben yazdığım bir şiirle 2. oldum ve merak ettim sizlerede soruyorum

soruyu gercekden anlamadim
Gönderen: 25.03.2007 - 11:48
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Hiç yazdığın şiirlerle 1. falan oldunmu diyor..
Gönderen: 25.03.2007 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
541 Mesaj -
Tutum ve tavırlarımızı lütfen güzellikle sergileyelim.
Gönderen: 25.03.2007 - 16:48
==>MiYaSe<== su an offline ==>MiYaSe<==  
3648 Mesaj -
==>MiYaSe<== üyenin alternatif Ego
ben hollandada 2. oldum :D:D
Gönderen: 06.04.2007 - 16:22
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
+^^DoLuNaY^^+ su an offline +^^DoLuNaY^^+  
1412 Mesaj -
+^^DoLuNaY^^+ üyenin alternatif Ego
ben şu ana kadar hiç şiir yarışmasına katılmadım ama katılmak isterdimgelangweilt unglücklich
Gönderen: 14.04.2007 - 23:24
Bu Mesaji Bildir   +^^DoLuNaY^^+ üyenin diger mesajlarini ara +^^DoLuNaY^^+ üyenin Profiline bak +^^DoLuNaY^^+ üyeye özel mesaj gönder +^^DoLuNaY^^+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
♥TuBa♥ su an offline ♥TuBa♥  
RE:
600 Mesaj -
♥TuBa♥ üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijınalı Deniz Yildizi

Ben &thorn;imdiye kadar hiç &thorn;iir yar&yacute;&thorn;mas&yacute;na kat&yacute;lmad&yacute;m. Ama sen demek güzel yazm&yacute;&thorn;s&yacute;n ki 2. olmu&thorn;sun.glücklich zwinkern

Gönderen: 03.07.2007 - 21:12
Bu Mesaji Bildir   ♥TuBa♥ üyenin diger mesajlarini ara ♥TuBa♥ üyenin Profiline bak ♥TuBa♥ üyeye özel mesaj gönder ♥TuBa♥ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
3648 Mesaj -
ben tek bir kere katildim
siir yazmam pek iyi deyildir
bitane yazmak istesem saatlerce ugrasrim
ve bir kere katildim hollandada 2. olmusdum
cok mutlu yum glücklich
Gönderen: 03.07.2007 - 23:38
Bu Mesaji Bildir   ==>MiYaSe<== üyenin diger mesajlarini ara ==>MiYaSe<== üyenin Profiline bak ==>MiYaSe<== üyeye özel mesaj gönder ==>MiYaSe<== üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
541 Mesaj -
tebrikleerr
Gönderen: 05.08.2007 - 21:37
RE:
3648 Mesaj -
Alıntı
Orijınalı <<MA>>

tebrikleerr

:D:D
Gönderen: 06.08.2007 - 19:21
Pembe_Gül su an offline Pembe_Gül  
RE: RE:
1236 Mesaj -
Pembe_Gül üyenin alternatif Ego
ben hiç şiir yarışmasına katılmadım ama katılmakta isteme çünkü elim ağım bir birene dolanır heyecandanbäh
Gönderen: 15.08.2007 - 09:39
Bu Mesaji Bildir   Pembe_Gül üyenin diger mesajlarini ara Pembe_Gül üyenin Profiline bak Pembe_Gül üyeye özel mesaj gönder Pembe_Gül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (1): (1)
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 545 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.57698 saniyede açıldı