0
0
0
0
Forum Giris Giris Üyeler Ekibimiz Arama
Toplam Forum: 6     ***     Toplam Konu: 1989     ***     Toplam Mesaj: 41468

Forum Anasayfa » ŞİİRLER » ´HARRY POTTERDEN SIIRLER

önceki konu   diğer konu
115 okunmamış mesaj mevcut (Acik)
Sayfalar (2): (1) 2 Devam >
Gönderen
Konu icon    ´HARRY POTTERDEN SIIRLER
507 Mesaj -
omer yasir üyenin alternatif Ego
MUHAMMET YA MUHAMMET
M uhammet ya Muhammet,
U lusun sen yücesin,
H er zaman dua eder,
A llah´dan iyilik dilersin.
M uhammet selam olsun sana,
M uhammet ya Muhammet,
E n degerli insan sensin,
T üm insanlari seversin.

o kadar güzel degil ama bas harflerine bakin.

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son harry potter tarafından, 11.06.2006 - 18:38 tarihinde.
Gönderen: 11.06.2006 - 18:37
Bu Mesaji Bildir   omer yasir üyenin diger mesajlarini ara omer yasir üyenin Profiline bak omer yasir üyeye özel mesaj gönder omer yasir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
rabiax su an offline rabiax  
1886 Mesaj -
rabiax üyenin alternatif Ego
aa çok güzel çok sağol sen mi uydurdun?çok güzel ya :D

sen ilk harfine bakın değince şu mani aklıma geldi yazıyom: bu mani benim çok hoşuma gidiyor:
Seviyorum ama kimi
En tatlı birisini
Nasıl anlatsam sana
İlk harflere baksana
:D
Gönderen: 11.06.2006 - 19:27
Bu Mesaji Bildir   rabiax üyenin diger mesajlarini ara rabiax üyenin Profiline bak rabiax üyeye özel mesaj gönder rabiax üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
GuL_CiCeK su an offline GuL_CiCeK  
1268 Mesaj -
GuL_CiCeK üyenin alternatif Ego
ay ne guzel onllar oyle :D
Gönderen: 11.06.2006 - 19:42
Bu Mesaji Bildir   GuL_CiCeK üyenin diger mesajlarini ara GuL_CiCeK üyenin Profiline bak GuL_CiCeK üyeye özel mesaj gönder GuL_CiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
omer yasir su an offline omer yasir  
507 Mesaj -
evet yazarken aklima geliyor kisa sürdü yenisini yazicagim dur.
Gönderen: 12.06.2006 - 15:28
Bu Mesaji Bildir   omer yasir üyenin diger mesajlarini ara omer yasir üyenin Profiline bak omer yasir üyeye özel mesaj gönder omer yasir üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1268 Mesaj -
ok
Gönderen: 12.06.2006 - 15:31
Bu Mesaji Bildir   GuL_CiCeK üyenin diger mesajlarini ara GuL_CiCeK üyenin Profiline bak GuL_CiCeK üyeye özel mesaj gönder GuL_CiCeK üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
507 Mesaj -
D inimiz emreder
I nsanlari sevmeyi
N asil insan olmali dersen,
I nsanlarin hepsi sevilmeli.
M uhammetin sünneti,
I slamin geregi,
Z ayiflar ayirt edilmeden,
tüm insanlar sevilmeli.
Gönderen: 12.06.2006 - 15:33
1268 Mesaj -
guzel sen mi yaziyorsun bunlari omer kardes??
Gönderen: 12.06.2006 - 15:34
507 Mesaj -
evet,annem hep bana sair olacaksin diyor böbürlenmiyorum ama bu ise gercekten yetenegim var iki dakika ben simdi yenisini yazayim dedigimde siirden eser yoktu bilgisayara 5 dakikada yazdim.zwinkern zwinkern zwinkern
Gönderen: 12.06.2006 - 15:51
1268 Mesaj -
aferin sana senden sair olabilir belki umut var :D
gelecegin sairi :D :D
Gönderen: 12.06.2006 - 15:54
Konu icon   
507 Mesaj -
lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend
Gönderen: 12.06.2006 - 16:18
sindirella su an offline sindirella  
166 Mesaj -
sindirella üyenin alternatif Ego
o şiiri kendin yazmışsın bende yazıyorum

Atatatürk!nerdesin, şu devletimizin haline bakarmısın
Türk milleti yavaş yavaş yok oluyor
Atatürküm nerdesin
Türk milleti bu toprakların değerini bilmiyorlar
Ülkemiz tarieser dağıtıyor resmen
Riyakarlığımız yüzünden bir gün kendimizi yok edeceğiz.
Kemal paşam nerdesin!!!!!!!

güzelmi
Gönderen: 12.06.2006 - 18:57
Bu Mesaji Bildir   sindirella üyenin diger mesajlarini ara sindirella üyenin Profiline bak sindirella üyeye özel mesaj gönder sindirella üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
1268 Mesaj -
sey ataturk kimdi sinderella??
Gönderen: 12.06.2006 - 19:01
507 Mesaj -
saka yapiyosun dimi
Gönderen: 12.06.2006 - 19:11
1268 Mesaj -
ben mi hayir??überrascht überrascht
Gönderen: 12.06.2006 - 19:16
507 Mesaj -
atatürkü tanimiyor musun yani?überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht überrascht
Gönderen: 12.06.2006 - 19:37
1268 Mesaj -
tanimiyorummüberrascht
niye cok sasirdin kim o lutfen soyleyin
Gönderen: 12.06.2006 - 19:50
507 Mesaj -
türkiyede 1. siniftan itibaren okullarda anlatilir.seyy emm sen kurtulus savasini biliyormusun
Gönderen: 12.06.2006 - 21:19
507 Mesaj -
anlaticam ama kurtulus savasini biliyor musun
Gönderen: 12.06.2006 - 21:20
507 Mesaj -
süleymanin kervani
gidiyormus uzun yolda
derken boyuna bakmadan
gecer bir karinca

süleyman karincayi
son anda görmüs
atini dizginleyerek
karincanin yolunu acmis

sasirmis kücük karinca
üstündeki kücük yaprakla
hizla yürümüs yuvasina
yolu acmis kücük boyuyla

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son harry potter tarafından, 12.06.2006 - 21:49 tarihinde.
Gönderen: 12.06.2006 - 21:47
Mystery su an offline Mystery  
218 Mesaj -
Mystery üyenin alternatif Ego
Çok güzel Razı Olsun ayrıca bişi söyliycem Sarah'cım ben sana msn de Atatürk'ün kim olduğunu uzunnnnn uzunnnn açıklarım ok?...verwirrt

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son whitch tarafından, 12.06.2006 - 23:24 tarihinde.
Gönderen: 12.06.2006 - 23:24
Bu Mesaji Bildir   Mystery üyenin diger mesajlarini ara Mystery üyenin Profiline bak Mystery üyeye özel mesaj gönder Mystery üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
507 Mesaj -
bakin benim adimin altindada yazdigim bir siir var istediginiz konuyu verin ben hemen siirini yazayim.
Gönderen: 13.06.2006 - 13:58
1268 Mesaj -
tamam arkadaslar bana anlatirsiniz sonra ayrica omer kardesim ben turkiye de okumadim ki yani sen turkiyede anlatilir diyosun ya hanizwinkern
Gönderen: 13.06.2006 - 14:00
507 Mesaj -
biliyomda yinede annen baban hic bahsetmedimi yani?
Gönderen: 13.06.2006 - 14:49
1268 Mesaj -
bilmem belki bahsetmislerdir ama ben pek hatirlayamadim tamverwirrt
Gönderen: 13.06.2006 - 14:56
507 Mesaj -
Uhud savasi baslamisti
Hz.Hamza öne cikmisti
Hemen karsisindaki müsrik
Kiliciyla yere sermisti

Simdi savas baslamisti
Sehitlerde artmisti
´in yardimiyla
Müslümanlar kazanmisti

Okcular iniyordu
Savas bitti diye
Halbuki peygamber
Inmeyin demisti

O anda arkadan bir
Müsrik ordusu saldirdi
Zavalli müslümanlar
Bir cok sehit verdi

O sirada biri haykirdi
Sesi bicak gibiydi
O peygamberimizin
Öldügünü söylüyordu

Müsrikler cok sevindiler
Birbirini tebrik ettiler
O sirada ayni ses
Muhammet yasiyor

Cok kizdi müsrikler
Eger yasiyosa sunu söyleyin
Bugün biz kazandik
Hamzada öldürüldü

Müslümanlar ise
Dünyayi unutmustu
Peygamber yasiyorsa
Gerisi önemsizdi

Müsrikler mekkeye
Müslümanlar Medineye
Savasin galipleri üzgün
Maluplari ise mutluydu

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son harry potter tarafından, 15.06.2006 - 15:38 tarihinde.
Gönderen: 15.06.2006 - 10:57
507 Mesaj -
aaaa farkinda olmadan cok uzun yazmisim
Gönderen: 15.06.2006 - 10:58
*_crazygirl_* su an offline *_crazygirl_*  
2024 Mesaj -
*_crazygirl_* üyenin alternatif Ego
ama çok güzel ALLAH razı olsun
Gönderen: 15.06.2006 - 11:43
Bu Mesaji Bildir   *_crazygirl_* üyenin diger mesajlarini ara *_crazygirl_* üyenin Profiline bak *_crazygirl_* üyeye özel mesaj gönder *_crazygirl_* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
507 Mesaj -
sagol
Gönderen: 15.06.2006 - 15:39
1268 Mesaj -
biraz uzun ama guzel omer kardeszwinkern
saol
Gönderen: 15.06.2006 - 15:44
507 Mesaj -
biliyorum bensavasi yaziyorken aklima geldikce yazdim yazdim cok uzun geldi fark ettim
Gönderen: 15.06.2006 - 16:00
507 Mesaj -
Korkma kim seni sinifta birakacak
Sanmaki herkes sinifta kalacak
Karnede 3 zayifdan asagi olmayacak
O birler senindir,senindir ancak
* * * * *
Verme kurban olayim öyle notlari
Yetmedi yedigimiz dayaklat´r
Elbette bir gün bu notlar bayatlar
Hakkidir kopya ceken ögrencinin hürriyet
* * * * *
Ben ezelden beri zayif aldim,yine alirim
Hangi hoca beni okuldan atacakmis sasarimilirim
Kükremis aslan gibiyim,karneyi yirtar atarim
Yirtarim karneyi evden kacmam,atilirim
* * * * *
Okulun etrafini sarmissa bir telli duvar
Onun telleri gibi benimde kopyalarim var
Arkadas korkma bizi sinifta birakmazlar
Ögretmen dedigin,not defterli canavar
* * * * *
Arkadas,ögretmenin gözünün icine bakma sakin
Siper et önündekini gözükme hocaya sakin
Dogacaktir sana vaadettigi notlar hakkin
Bosunami bütün sene yalakalik yaptin

nasil güzel mi istiklal marsini biliyosaniz anlarsiniz bunu yazmak icin epey ugrastim
Gönderen: 19.06.2006 - 18:08
507 Mesaj -
nasil olmus
Gönderen: 01.07.2006 - 21:51
-CikolatA- su an offline -CikolatA-  
2676 Mesaj -
-CikolatA- üyenin alternatif Ego
evet ömer kardeş bütün şiirlerin süperdi ...Bu komikti :D

tebrik ederim seni ileride şiir kitabını çıkarırsan ben de bir tane alırım(bulursam tabii :D )
------bu arda ben de bu yaz %50 olasılıkla şiir ve hikaye kitabımı bastırabilirim glücklich)))------

devamını bekleriz ömer kardeş

Gönderen: 02.07.2006 - 07:36
Bu Mesaji Bildir   -CikolatA- üyenin diger mesajlarini ara -CikolatA- üyenin Profiline bak -CikolatA- üyeye özel mesaj gönder -CikolatA- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
1268 Mesaj -
Alıntı
Orijinali -CikolatA-

------bu arda ben de bu yaz %50 olasýlýkla þiir ve hikaye kitabýmý bastýrabilirim glücklich)))------

aa gercek mi cikolataüberrascht :D
Gönderen: 02.07.2006 - 11:29
+.(.+CaNsU+.).+ su an offline +.(.+CaNsU+.).+  
1210 Mesaj -
+.(.+CaNsU+.).+ üyenin alternatif Ego
çok güzel teşekkürler
Gönderen: 02.07.2006 - 11:45
Bu Mesaji Bildir   +.(.+CaNsU+.).+ üyenin diger mesajlarini ara +.(.+CaNsU+.).+ üyenin Profiline bak +.(.+CaNsU+.).+ üyeye özel mesaj gönder +.(.+CaNsU+.).+ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
507 Mesaj -
vayy ben bilgisayardan öykü sihir ve fikra bölümlü epey kalin kitap yazdim ama tutmadi
Gönderen: 07.07.2006 - 17:25
FUTBOL VAHSETI
507 Mesaj -
Size soruyorum söyleyin
Sizce futbol ne demektir
Size soruyorum söyleyin
Spor mudur savas mi

Sevgi dostluk arkadaslik
Artmali tüm sporlarda
Futbol savas degil
Baris simgesi olmalidir

Dostluk maci derler
Bazi kücük maclara
Ama kimisi ondan bile
Büyük kavga üretir

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ömer yasir tarafından, 09.07.2006 - 13:53 tarihinde.
Gönderen: 07.07.2006 - 17:31
SEVAPLAR
507 Mesaj -
Sevap isleyin her zaman
Evvela hep iyi olun
Verilenlere sükredin
Arkadasinizi hic kirmayin
Pislikleri bugün unutun

Iyi olun güzel olun
Yürüyün hep dogru yolda
Insanlari sevin sayin
Lale gül ve bitkileride
Insan sever gibi sevin
Kötülükleri terk edin

bununda bas harflerine bakin bas harfleri tutturmak zor oldu

Mesaj 2 kez düzenlendi. En son omer yasir tarafından, 09.07.2006 - 14:51 tarihinde.
Gönderen: 07.07.2006 - 17:41
507 Mesaj -
eee begenen yokmu
Gönderen: 09.07.2006 - 13:52
ziyauddin su an offline ziyauddin  
48 Mesaj -
ziyauddin üyenin alternatif Ego
selamun aleyküm
Gönderen: 09.07.2006 - 14:28
Bu Mesaji Bildir   ziyauddin üyenin diger mesajlarini ara ziyauddin üyenin Profiline bak ziyauddin üyeye özel mesaj gönder ziyauddin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
48 Mesaj -
ömer ordamisin beni görüyonmulachend
Gönderen: 09.07.2006 - 14:30
Bu Mesaji Bildir   ziyauddin üyenin diger mesajlarini ara ziyauddin üyenin Profiline bak ziyauddin üyeye özel mesaj gönder ziyauddin üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
*Limonata* su an offline *Limonata*  
RE: SEVAPLAR
1709 Mesaj -
*Limonata* üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali ömer yasir

Sevap isleyin her zaman
Evvela hep iyi olun
Verilenlere sükredin
Pislikleri bugün unutun

Iyi olun güzel olun
Yürüyün hep dogru yolda
Insanlari sevin sayin
Lale gül ve bitkileride
Insan sever gibi sevin
Kötülükleri terk edin

aaaaaaaaaaaa cooooook güzel bir siir harfleride dedigin gibi tuturmusun cook güzel
tsk.ler :D :D :D :D :D :D :D :D :D
Gönderen: 09.07.2006 - 14:32
Bu Mesaji Bildir   *Limonata* üyenin diger mesajlarini ara *Limonata* üyenin Profiline bak *Limonata* üyeye özel mesaj gönder *Limonata* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon   
48 Mesaj -
halloooooooolachend :D verwirrt cool heulend hinterhältig unglücklich
Gönderen: 09.07.2006 - 14:34
RE:
1709 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ziyauddin

halloooooooolachend :D verwirrt cool heulend hinterhältig unglücklich

halloooooooo!!
istersen yeni bir konu acta bu konu dagilmasin
Gönderen: 09.07.2006 - 14:36
Bu Mesaji Bildir   *Limonata* üyenin diger mesajlarini ara *Limonata* üyenin Profiline bak *Limonata* üyeye özel mesaj gönder *Limonata* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE: RE: SEVAPLAR
507 Mesaj -
Alıntı
Orijinali *Limonata*

Alıntı
Orijinali ömer yasir

Sevap isleyin her zaman
Evvela hep iyi olun
Verilenlere sükredin
Pislikleri bugün unutun

Iyi olun güzel olun
Yürüyün hep dogru yolda
Insanlari sevin sayin
Lale gül ve bitkileride
Insan sever gibi sevin
Kötülükleri terk edin

aaaaaaaaaaaa cooooook güzel bir siir harfleride dedigin gibi tuturmusun cook güzel
tsk.ler :D :D :D :D :D :D :D :D :D

tesekkürler
Gönderen: 09.07.2006 - 14:39
48 Mesaj -
ey insanlar cennete girin
cenneti kazanin ama ne yazikki bazi insanlar cehennemlik
size hesap soracak sen ne cevap vereceksin
mübarek .
Dogru yolda ol mübarek.gelangweilt
Gönderen: 09.07.2006 - 14:42
48 Mesaj -
beyendiniz mi
Gönderen: 09.07.2006 - 14:43
507 Mesaj -
´dur ben senin icin bir siir sayfasi acarim hemde senin adinla
Gönderen: 09.07.2006 - 14:44
48 Mesaj -
bana cevap vermiyonuzmu ??überrascht ärgerlich
Gönderen: 09.07.2006 - 14:45
507 Mesaj -
güzel olmus ben senin icin ziyauddinden siirler diye baslik actim
Gönderen: 09.07.2006 - 14:48
48 Mesaj -
küstüm küstüm
bana cevap yazmayana küstüm
benim siirimi begenmeyene küstüm
küstümärgerlich
Gönderen: 09.07.2006 - 14:49
507 Mesaj -
COK GÜZEL YANLIZ O SIIR DEGIL O BIR YAZI AMA YAZI OLARAK GÜZEL LÜTFEN KÜSME
Gönderen: 09.07.2006 - 14:52
RE:
1709 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ziyauddin

ey insanlar cennete girin
cenneti kazanin ama ne yazikki bazi insanlar cehennemlik
size hesap soracak sen ne cevap vereceksin
mübarek .
Dogru yolda ol mübarek.gelangweilt

cook güzel tsk.ler
Gönderen: 09.07.2006 - 14:59
1268 Mesaj -
ziyauddin kardes guzel yazdigin yazizwinkern
Gönderen: 11.07.2006 - 10:35
507 Mesaj -
cok güzel tuba

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son omer yasir tarafından, 12.07.2006 - 17:01 tarihinde.
Gönderen: 11.07.2006 - 13:25
2676 Mesaj -
:D :D :D tşk.ler tuba kardeşzwinkernzwinkern glücklich
Gönderen: 12.07.2006 - 17:09
Bu Mesaji Bildir   -CikolatA- üyenin diger mesajlarini ara -CikolatA- üyenin Profiline bak -CikolatA- üyeye özel mesaj gönder -CikolatA- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
keremcem_ayþegül su an offline keremcem_ayþegül  
7 Mesaj
keremcem_ayþegül üyenin alternatif Ego
ŞOK OLDUM O BİZİM ÜLKEMİZİ KURTARDI
Gönderen: 24.07.2006 - 15:01
Bu Mesaji Bildir   keremcem_ayþegül üyenin diger mesajlarini ara keremcem_ayþegül üyenin Profiline bak keremcem_ayþegül üyeye özel mesaj gönder keremcem_ayþegül üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
huzeyfe su an offline huzeyfe  
RE: ´HARRY POTTERDEN SIIRLER
242 Mesaj -
huzeyfe üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali harry potter

MUHAMMET YA MUHAMMET
M uhammet ya Muhammet,
U lusun sen yücesin,
H er zaman dua eder,
A llah´dan iyilik dilersin.
M uhammet selam olsun sana,
M uhammet ya Muhammet,
E n degerli insan sensin,
T üm insanlari seversin.

o kadar güzel degil ama bas harflerine bakin.

bence cok guzel sen mi yazdin yada bir yerden mi buldun
Gönderen: 30.07.2006 - 12:17
Bu Mesaji Bildir   huzeyfe üyenin diger mesajlarini ara huzeyfe üyenin Profiline bak huzeyfe üyeye özel mesaj gönder huzeyfe üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
2676 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ömer yasir

vayy ben bilgisayardan öykü sihir ve fikra bölümlü epey kalin kitap yazdim ama tutmadi

aa bi matbaa da bastırmadın mı überrascht überrascht
benim bildiğim pc den kitap basılmaz glücklich

Gönderen: 30.07.2006 - 22:18
507 Mesaj -
basilir basilir arkadaslar ben kac zamandir türkiyedeyim ve almanyaya yeni döndüm bu yüzden uzun süredir yazamadim tahminimce ben yokken bir cok yeni üye kayit oldu ben yine onlarla tanismak isterdim.Yeni bir siir daha yazmak istiyorum ama her zamanki gibi bas harflrine bakmanizi söyleyecegim.Yada simdi birisi bana bir konu yazsin bu bölüme bende onunla ilgili bir siir yazayim ne dersiniz.
Gönderen: 13.10.2006 - 12:55
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
ikiside cok güzelerverliebt
Gönderen: 13.10.2006 - 14:04
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
507 Mesaj -
arkadaslar hadi biri bir konu yazsin ayrica lütfen özelden yazmayin benim msn bozuk hadi biri bir konu göndersin
Gönderen: 13.10.2006 - 19:55
507 Mesaj -
hadi bir konu yazin
Gönderen: 14.10.2006 - 13:43
2676 Mesaj -
ravdaçocuk hakkında yaz bence :D
Gönderen: 14.10.2006 - 17:40
507 Mesaj -
olur

RAVDA
R avda cocuga once
A nasayfadan girilir
V e sonra üye olunca
D eniz gibi gezilir
A t tavsan sincap fare

C ok hayvan ögrenilir
O yun sohbet masalla
C ok ama cok eglenilir
U ff,sikildim deme sen de
K atil ravdaya hemde

pek olmadi bas harflerini uyduracagim diye siiri maf ettim ama idare edin artik bir dahaki sefere daha iyisini yazarim
Gönderen: 14.10.2006 - 19:37
507 Mesaj -
kimse yorum yapmadi o kadar kisi acik dünden beri bir kisi bile cevap yazmamis
Gönderen: 15.10.2006 - 11:54
2676 Mesaj -
Merak etme :D çok güzel olmuş ömer kardeşzwinkernzwinkernzwinkern glücklich
şimdi kim yazacak

Gönderen: 15.10.2006 - 17:09
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
azra üyenin alternatif Ego
bende yazabilirim.
ama güzel olmazsa idare edin.
hadi biri bir konu göndersin.
ayrıca ömer yasir şiir konusunda çok yeteneklisin.seni kutluyorum.

Gönderen: 15.10.2006 - 18:55
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
507 Mesaj -
sagol sen bilirsinsin ama dostluk ve arkadaslik hakkinda yazabilirsin

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son ömer yasir tarafından, 15.10.2006 - 19:20 tarihinde.
Gönderen: 15.10.2006 - 19:18
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
D ostluk ne güzel şey
O rmanda hayvanlar dost
S ümbüller dost.
T emiz hava bizimle dost
L aleler dost
U çan kuşlar bile dost
K ovalamaca oynarken..

iğrenç oldu ama yazayım dedim......
ne yapayım başka bulamadım........
heulend heulend heulend heulend unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich
Gönderen: 15.10.2006 - 19:26
Bu Mesaji Bildir   azra üyenin diger mesajlarini ara azra üyenin Profiline bak azra üyeye özel mesaj gönder azra üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
507 Mesaj -
bir kitaptan mi yazdin
Gönderen: 15.10.2006 - 19:27
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
yooooo
şimdi yazarken kendim uydurdum....
iğrenç değil miunglücklich unglücklich
Gönderen: 15.10.2006 - 19:34
507 Mesaj -
hayir bence cok güzel seninde siire kabiliyetin var
Gönderen: 15.10.2006 - 19:47
azra su an offline azra  
907 Mesaj -
TEŞEKKÜRLERverwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt
Gönderen: 15.10.2006 - 19:48
507 Mesaj -
simdi sen veya baska biri bana bir konu versin ben siir yazayim
Gönderen: 15.10.2006 - 19:49
MeLeK YuzLum su an offline MeLeK YuzLum  
290 Mesaj -
MeLeK YuzLum üyenin alternatif Ego
hmmmm....gelangweilt belki Cami hakkinda bisiy....gelangweilt gelangweilt

Mesaj 1 kez düzenlendi. En son Cicikiz tarafından, 18.10.2006 - 10:20 tarihinde.
Gönderen: 17.10.2006 - 13:08
Bu Mesaji Bildir   MeLeK YuzLum üyenin diger mesajlarini ara MeLeK YuzLum üyenin Profiline bak MeLeK YuzLum üyeye özel mesaj gönder MeLeK YuzLum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Konu icon   
290 Mesaj -
Camiyede gidelim

Allah, diyelim

Muhammed´dir Peygamber

Inanalim sevelim
Gönderen: 18.10.2006 - 10:22
Bu Mesaji Bildir   MeLeK YuzLum üyenin diger mesajlarini ara MeLeK YuzLum üyenin Profiline bak MeLeK YuzLum üyeye özel mesaj gönder MeLeK YuzLum üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
507 Mesaj -
cok güzel bende cami hakkinda yazmak isterim ama sonra simdi isim var
Gönderen: 18.10.2006 - 13:37
290 Mesaj -
ok zwinkern zwinkern zwinkern zwinkern
Gönderen: 18.10.2006 - 13:45
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
~aY~ üyenin alternatif Ego
Selam siirler cok güzeldi...
Gönderen: 22.10.2006 - 22:05
Bu Mesaji Bildir   ~aY~ üyenin diger mesajlarini ara ~aY~ üyenin Profiline bak ~aY~ üyeye özel mesaj gönder ~aY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
RE:
2676 Mesaj -
Alıntı
Orijinali ömer yasir

sagol sen bilirsinsin ama dostluk ve arkadaslik hakkinda yazabilirsin

ayy.. bu resmi nerden buldun ömer kardeş lachend lachend lachend
Gönderen: 29.10.2006 - 02:27
RE:
2676 Mesaj -
Alıntı
Orijinali azra

D ostluk ne güzel þey
O rmanda hayvanlar dost
S ümbüller dost.
T emiz hava bizimle dost
L aleler dost
U çan kuþlar bile dost
K ovalamaca oynarken..

iðrenç oldu ama yazayým dedim......
ne yapayým baþka bulamadým........
heulend heulend heulend heulend unglücklich unglücklich unglücklich unglücklich

çok şirin bi şiir verwirrt glücklich glücklich glücklich ellerine sağlık azracım
Gönderen: 29.10.2006 - 02:28
Güverc!n su an offline Güverc!n  
Moderator
1910 Mesaj -
Güverc!n üyenin alternatif Ego
çok güzel bir şiir olmuş azracım
Gönderen: 29.10.2006 - 09:26
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
xXYaSoCXx su an offline xXYaSoCXx  
....
2947 Mesaj -
xXYaSoCXx üyenin alternatif Ego
evet bende cok begendimmm verliebt verliebt verliebt bravo
Gönderen: 29.10.2006 - 12:35
Bu Mesaji Bildir   xXYaSoCXx üyenin diger mesajlarini ara xXYaSoCXx üyenin Profiline bak xXYaSoCXx üyeye özel mesaj gönder xXYaSoCXx üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~*~Kübra~*~ su an offline ~*~Kübra~*~  
1486 Mesaj -
~*~Kübra~*~ üyenin alternatif Ego
Bencede cok güzellerr
Gönderen: 30.10.2006 - 11:57
Bu Mesaji Bildir   ~*~Kübra~*~ üyenin diger mesajlarini ara ~*~Kübra~*~ üyenin Profiline bak ~*~Kübra~*~ üyeye özel mesaj gönder ~*~Kübra~*~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Yasemin ve Kübra sizin okuma yazmanız varmıydıda...lachend lachend lachend
Gönderen: 10.11.2006 - 16:04
Bu Mesaji Bildir   ~aY~ üyenin diger mesajlarini ara ~aY~ üyenin Profiline bak ~aY~ üyeye özel mesaj gönder ~aY~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
sevimm su an offline sevimm  
28 Mesaj -
sevimm üyenin alternatif Ego
şimdi bu bütün bunların harry potterle ilgisi ne acaba!
Gönderen: 25.11.2006 - 15:00
Bu Mesaji Bildir   sevimm üyenin diger mesajlarini ara sevimm üyenin Profiline bak sevimm üyeye özel mesaj gönder sevimm üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
507 Mesaj -
hic bir seylachend lachend
Gönderen: 17.12.2006 - 16:50
*+*FaTma-NuR*+* su an offline *+*FaTma-NuR*+*  
341 Mesaj -
*+*FaTma-NuR*+* üyenin alternatif Ego
Orucumu tutarım
Rızam ile.
Uzun günlerde
Çok arzulayarak.

nasıl güzel olmuş mu?verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt
Gönderen: 17.12.2006 - 17:43
Bu Mesaji Bildir   *+*FaTma-NuR*+* üyenin diger mesajlarini ara *+*FaTma-NuR*+* üyenin Profiline bak *+*FaTma-NuR*+* üyeye özel mesaj gönder *+*FaTma-NuR*+* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
LaLL su an offline LaLL  
RE:
535 Mesaj -
LaLL üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali bihter

Orucumu tutarim
Rizam ile.
Uzun günlerde
Çok arzulayarak.

nasil güzel olmus mu?verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt

E vet bihter hosgeldin
V e siirin cok guzel
E tabi müslüman kardestir
T üm şiirler güzeldir

nasıl
Gönderen: 17.12.2006 - 18:12
Bu Mesaji Bildir   LaLL üyenin diger mesajlarini ara LaLL üyenin Profiline bak LaLL üyeye özel mesaj gönder LaLL üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
341 Mesaj -
çok güzel olmuş (bu sırada bana fatma nur diyebilirsiniz)
Gönderen: 17.12.2006 - 18:18
Bu Mesaji Bildir   *+*FaTma-NuR*+* üyenin diger mesajlarini ara *+*FaTma-NuR*+* üyenin Profiline bak *+*FaTma-NuR*+* üyeye özel mesaj gönder *+*FaTma-NuR*+* üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Biraz daha gayret arkadaslar olacak..lachend
Gönderen: 19.12.2006 - 20:15
341 Mesaj -
ney olacak?
Gönderen: 19.12.2006 - 20:54
Güverc!n su an offline Güverc!n  
Moderator
1910 Mesaj -
Güverc!n üyenin alternatif Ego
Evet ya ne olacak...
Gönderen: 20.12.2006 - 17:28
Bu Mesaji Bildir   Güverc!n üyenin diger mesajlarini ara Güverc!n üyenin Profiline bak Güverc!n üyeye özel mesaj gönder Güverc!n üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
RE:
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
Alıntı
Orijinali harry potter

lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend

lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend
Gönderen: 12.01.2007 - 21:22
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
meKKe_GüLü su an offline meKKe_GüLü  
Moderator
1743 Mesaj -
meKKe_GüLü üyenin alternatif Ego
cok güzel bir sirr paylasim icin tskler
Gönderen: 13.01.2007 - 00:57
Bu Mesaji Bildir   meKKe_GüLü üyenin diger mesajlarini ara meKKe_GüLü üyenin Profiline bak meKKe_GüLü üyeye özel mesaj gönder meKKe_GüLü üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
--_--Akrep--_-- su an offline --_--Akrep--_--  
1938 Mesaj -
--_--Akrep--_-- üyenin alternatif Ego
verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt verwirrt :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D lachend lachend lachend lachend lachend lachend lachend
Gönderen: 13.01.2007 - 07:46
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~aY~ su an offline ~aY~  
1466 Mesaj -
Siirler güzel olacak be ne cahil insanlarsınız..
Gönderen: 13.01.2007 - 11:18
--_--Akrep--_-- su an offline --_--Akrep--_--  
1938 Mesaj -
--_--Akrep--_-- üyenin alternatif Ego
banamı dedin sen oni yoksa beni beyenmiyor musun?
Gönderen: 13.01.2007 - 11:20
Bu Mesaji Bildir   --_--Akrep--_-- üyenin diger mesajlarini ara --_--Akrep--_-- üyenin Profiline bak --_--Akrep--_-- üyeye özel mesaj gönder --_--Akrep--_-- üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
~Nisan Yaðmuru~ su an offline ~Nisan Yaðmuru~  
4929 Mesaj -
~Nisan Yaðmuru~ üyenin alternatif Ego
evet
Gönderen: 13.01.2007 - 12:54
Bu Mesaji Bildir   ~Nisan Yaðmuru~ üyenin diger mesajlarini ara ~Nisan Yaðmuru~ üyenin Profiline bak ~Nisan Yaðmuru~ üyeye özel mesaj gönder ~Nisan Yaðmuru~ üyeyi arkadas listeme ekle Yukari
Pozisyon - İmzalar göster
Sayfalar (2): (1) 2 Devam >
önceki konu   diğer konu

Lütfen Seçiniz:  
Şu an Yok üye ve 556 Misafir online. En son üyemiz: yaz gülü
881 üye ile 20.10.2023 - 08:27 tarihinde en fazla ziyaretçi online oldu.
Dogum Gününüzü Tebrik Ederiz    Doğum gününüzü tebrik eder, sıhhat ve afiyet dolu ömür dileriz:
zeynepmedine (29), ulucýnar (28), Anka (37), maschinengewer (28), pincir24 (19)
Son 24 saatin aktif konuları - Top Üyeler
0
Copyright © 2002-2004 ((( RAVDA.net )))  *  E-Posta: info@ravda.net   *   Tüm hakları saklıdır, izinsiz alıntı yapılamaz.
© 2002-2004 by ((( RAVDA.net )))

Sayfa 0.67460 saniyede açıldı